Czesci zamienne do suszarki

Suszarka bębnowa już nie działa, już nie nagrzewa się, sprawia, że dom się psuje lub robi nienormalny hałas, nie wskazuje to na to, że jest dobra do usuwania odpadów. Kto kupuje nową suszarkę po przebiciu filtra kłaczkowego? W celu dalszego zachowania włókien tekstylnych, łatwo jest znaleźć nowy filtr nadprożowy i wymienić tę część zamienną urządzenia.

Aby ponownie uruchomić suszarkę, zazwyczaj możliwa jest prosta naprawa. Wadliwa część suszarni musi zostać znaleziona i wymieniona:

  • Suszarka już nie pracuje, sprawdź pasek i koło pasowe, następnie sprawdź kondensator i silnik (szczotki węglowe, tachometr);
  • pralnia nie jest sucha, sprawdzić opór i termostat, a następnie sprawdzić również wentylator. Konieczne jest również oczyszczenie filtra i skraplacza, ponieważ nie mogą być one zatkane;
  • Suszarkanie uruchamia się, bezpieczeństwo drzwi może być uszkodzone lub tablica elektroniczna może być uszkodzona;

Wymiana węża spustowego czy nawet płytki elektronicznej lub przełącznika nie zajmuje dużo czasu. Kilka minut i w większości przypadków, za mniej niż 50 euro, suszarka jest tak dobra jak nowa, zwycięstwo dla środowiska.

60 euros   


 Bezpieczna płatność

 Darmowa dostawa

Tysiące części w magazynie
wszystkie produkty, wszystkie marki
w najlepszych cenach

Młoda ekipa, stworzona
do Państwa usług i aby Państwu pomóc
w znalezieniu poszukiwanej części

Wszystkie nasze części zamienne są nowe i są objęte dwuletnią gwarancją

Zwrot i wymiana gratis : pełna satysfakcja lub zwrot w okresie 15 dni

Oto przykłady nazwy i numeru modelu do suszarka do ubran :

Gdzie znajdę oznaczenie modelu (numer, nazwa) urządzenia?